Děti a mládež

Každý 1. čtvrtek v měsící se konají Dětské mše sv., sraz vždy v 16h na faře - SPOLČO KUBA, podrobnosti na plakátku vlevo. Vendula Poret - tel. 770604524 (pro více info, vedoucí spol.)

Výuka křesťanské výchovy dětí ve školním roce 2023/2024 probíhá každé pondělí v budově ZŠ ve Velkém Újezdě. Příjďte se vzdělávat ve víře. Výukou vás provede P. František Foltýn.

Přihlásit se můžete ve škole u paní učitelky Jasny Skotákové, v kostele u duchovního správce P. Františka Foltýna v době konání bohoslužeb (viz. rozpis bohoslužeb) nebo na faře v Doloplazích. Přihlášení je možné i elektronickou formou: franfol@tiscali.cz

Vážení členové našeho farního společenství, fotografie z výletů a akcí posílejte na e-mailovou adresu f.tomek@seznam.cz. Vybrané fotografie budou zveřejněny na tomto webu zde nebo ve Fotogalerii.

Pokud máte zájem vzdělávat se dále ve víře je možno použít následující kontaktní údaje na duchovního správce, případně dohodnout čas a způsob setkání, který by Vám nejlépe vyhovoval při osobním setkání.

Doporučujeme webové stránky pro děti

Omalovánky

Katechetické centrum Olomouc

BIBLICKÁ PÁTRÁNÍ (pořad ČT 17 dílů, každý díl asi 15 min.)